top of page

TEKNİK
SERVİS

Bir Bilgisayarı Sabitleme

Sitemizdeki cihazların klinik ortamında uzman
hekim denetiminde kullanılması zorunludur.

Ortadoğu Medikal, Türkiye distribütörlüğünü yaptığı Lutronic lazer sistemlerinin TEK yetkili teknik servisidir.

Lutronic cihazlarını kullanırken dikkat edilmesi gerek hususlar için tıklayınız.

8 mühendisden oluşan profesyonel teknik kadro, 14 yılı aşkın bir süredir kesintisiz olarak Ortadoğu Medikal, bünyesinde yer almaktadır.

Uzun yıllar aynı firmada, aynı cihazlara destek vermenin avantajını, Amerika ve Avrupa’da aldıkları yurtdışı eğitim programlarıyla birleştiren teknik ekip, siz kullanıcılara “koşulsuz müşteri mutluluğu” sunmak için çalışmaktadır.

Satış sonrası müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Ortadoğu Medikal, tatil günleri dahil Türkiye’nin her köşesine, en geç 24 saat içinde servis hizmeti verebilmektedir.

Geniş yedek parça stoğu ve Back-up hizmetlerine verdiği önem de Ortadoğu Medikal’in, sektörün liderleri arasında yerini almasında önemli olmuştur.

Türkiye distribütörlüğünü yaptığı tüm Medikal Estetik Cihazları için de aynı kalite ve hızda servis sunabilmektedir.

Birebir müşteri odaklı çalışan teknik ekip, müşterilerinin her türlü sorununu aynı özen, ciddiyet ve içtenlikle çözmeyi ilke edinmiştir.

Ortadogu Medikal olarak bize göstermiş oldugunuz güvene tesekkür ederiz.

Teknik servis ile ilgili her türlü dilek, memnuniyet, öneri ve varsa şikayetlerinizi info@ortadoguas.com eposta adresine gönderdiğiniz takdirde, konu ile ilgili en kısa süre içerisinde size geri dönüş yapılması, Ortadoğu Medikal’in önceliğidir.

BabyFaceUltra - Clarty - Hollywood Spectra

bottom of page