top of page
DERMAV_logo.png

First 532nm KTP & 1064nm Nd:YAG Laser

Medikal cihaz olup klinik ortamında uzman
hekim denetiminde kullanılması zorunludur.

DERMAV_logo.png
VASKÜLER VE PİGMENT TEDAVİLERİNİN GELECEĞİ
15-min.png
14-min.png
24 (2)-min (1).png
DermaV™ nedir?

Lutronic, yıllardır gözlerden kaçan denklemi çözdü: DermaV™ en iyi dalga boyunu alır ve onu optimum akışta ve doğru etkinlikte iletir. Bunu mevcut en iyi cilt soğutması ile yaptığında prosedürün başarısız olması için hiçbir sebep kalmaz!

DeraV-Illustration-depth-of-penetration-1024x479.png
15-min.png
 • Dalga Boyları: 532nm'ye ek olarak 1064nm, aynı anda sinerjik etkileşim ile diğer “vasküler” dalga boylarından daha iyi emilim ile tedavi etme yeteneğine sahiptir.

 • Optimal Akım: Mümkün olan en iyi sonuçlar için gerekli termal enerjiyi sağlamak adına yeterince yüksek bir akım ve küçük damarları güvenli bir şekilde tedavi etmek adına enerjiyi düşürme yeteneğine sahip teknoloji sunar.

 • Etkili Soğutma: DermaV'nin müthiş etkili ve ayarlanabilir soğutma sistemi cildi korur ve klinik sonuçları optimize eder.

DermaV-Illustartion-GUI-Intellitrak-768x335.png
DermaV-Intellitrak-Illustration-600x400.png
Tedavi nasıl hissettirir?

Tedavi boyunca cildinizin ve tedavi edilen bölgenin durumuna göre değişen hafif bir rahatsızlık hissedebilirsiniz. Uygulayıcınız, işlemin olabildiğince konforlu olmasını sağlamak için sizinle iletişimde kalacaktır.

nose_picker2-768x433.png
13-min.png
Wirkungsweise_neu_.png
Bir tedavi ne kadar sürer?

Tedavi edilecek alanın büyüklüğüne ve prosedüre bağlı olarak, seansınız 5-20 dakika arasında zaman alabilir.

Tedaviden sonra ne olacak?

Prosedürden hemen sonra hafif kızarıklık ve ödem hissedebilirsiniz, ancak hemen normal aktivitelerinize dönebiliyor olacaksınız. Bölgeyi güneşten korumayı unutmayın!

Sonuçları görmek ne kadar zaman alır?

Bazı lezyonlar hemen kaybolabilirken bazılarının vücudunuz tarafından parçalanıp yok edilmesi zaman alabilir. Cildiniz birkaç hafta boyunca yenilenmeye ve gençleşmeye devam edecektir. Sağlayıcınız, istediğiniz sonuçları elde etmek için ihtiyaç duyacağınız tedavi sayısını belirlemek için sizi muayenenizde bilgilendirecektir.

Benzersiz Clear and Smooth™ tedavisi, cildinizin harika görünmesini ve hissetmesini sağlamak için konforlu bir şekilde iyileştirilmiş cilt tonu ve dokusu sağlar!

Vasküler lezyonlar, güneş hasarı, genetik ve yaşlanma süreci gibi doğal dış etkenler, rosacea, yüzdeki damarlar, kılcal damarlar ve vücuttaki bacaklar ve ayak bileklerindeki örümcek damarları dahil olmak üzere çok çeşitli vasküler durumları tedavi ettiği klinik olarak kanıtlanmıştır.

DermaV'nin tüm cilt tonlarında istenmeyen pigmentleri güvenli bir şekilde tedavi ettiği ve ortadan kaldırdığı kanıtlanmıştır.

Hızlı, Kontrollü Gençleştirme!

Yüz, göğüs ve vücuttaki pigmentli lezyonlar ve istenmeyen damarlar, DermaV'nin pürüzsüz, tutarlı ve kullanımı kolay teknolojisi sayesinde tedavi sonrası şikayetleriniz uzak bir anı olarak kalacak.

Kullanım Alanları

 • Port wine stain*

 • Skin tightening

 • skin rejuvenation

 • Vascular lesions

 • Epidermal pigments

 • Pigmented Lesions

 • Wrinkle Reduction

 • Rosacea

 • and more!

Uzman Görüşleri

BabyFaceUltra - Clarty - Hollywood Spectra

bottom of page