top of page

ORTADOĞU
MEDİKAL

Modern Tasarım Ofisi

Ortadoğu Medikal, Türkiye’ye lazer epilasyon cihazını ilk getiren firma olarak 1995 yılından beri dermatoloji ve medikal estetik alanlarında faaliyet göstermektedir.

Bugün, aralarında özel hastaneler ve polikliniklerin yanı sıra Türkiye’nin seçkin devlet ve üniversite hastanelerinin de bulunduğu 700’ü aşkın merkezde sattığı lazer ve diğer medikal tıbbi cihazlar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Deneyimli satış kadrosu, satış sonrası uzman kadrosu tarafından verilen klinik eğitim hizmetleri, gerektiğinde hekimlere yurtdışında workshop veya seminerlere katılım olanağının sunulması ile Ortadoğu Medikal sektördeki liderliğini sürdürmektedir.

Sektörel gelişmeye verdiği önemi da yurtiçi ve yurtdışı seminer, workshop, kongre ve fuarlara yoğun katılım ile desteklemektedir.

Sektörde 21 yıl kesintisiz hizmet veren Ortadoğu Medikal’in başarısında hiç kuşkusuz aralarında 8 mühendis ve 2 teknisyenin bulunduğu 10 kişiden oluşan deneyimli teknik kadrosunun payı oldukça fazladır.

Geniş orijinal yedek parça stoğu, back-up hizmetleri ve Türkiye’nin her bölgesine en geç bir iş günü içerisinde servis hizmeti verebilen ekibiyle, satış sonrası müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olabilmesi için uğraş vermektedir.

Uzun yıllardır hizmet verdiği merkezlerin güvenine layık olmak için gayret gösteren Ortadoğu Medikal, Lutronic Türkiye distribütörlüğünün yanı sıra doktorlardan gelen talepler ve medikal estetik dünyasındaki gelişmeler doğrultusunda, günümüz son teknoloji cihazlarını da ürün yelpazesine eklemeye devam etmektedir.

MİSYON

Türkiye’ye lazer epilasyon cihazını ilk getirdiğimiz 1995 yılından günümüze medikal estetik alanında lider teknolojileri dünya ile aynı anda Türkiye’ye getirmekte ve alanında dünya devi olan firmaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Geniş ürün yelpazemiz ile kullanıcıların taleplerine uygun birçok alternatif sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti için yurt içi/dışı eğitim programlarını tamamlamış profesyonel bir ekiple çalışmaktayız.

Uluslararası ve ulusal standartlara uygun cihazları satmak firmamızın temel ilkesidir.

Bilimsel çalışmaları yakından takip etmek ve kullanıcılarımızın güvenini kazanmak vaz geçilmez amacımızdır.

VİZYON

Kaliteden ve standartlardan ödün vermeden en son teknolojileri dünya ile aynı anda Türkiye’ye getirmeye devam etmek ve 700’ü aşkın kullanıcısıyla her geçen gün büyüyen Ortadoğu Medikal ailesini dünya markası yapmak.

Kurumsal - Babyfaceultra - Clarty - Hollywood Spectra

bottom of page